Zapraszamy do pobytu w naszym nowoukończonym domu gościnnym w Folwarku Sarny.

Wystarczy poniżej wpisać interesujące Państwa daty i wcisnąć przycisk GO, aby zobaczyć dostępne pokoje i ceny:

Po kilku latach renowacji Dom Kompozytorów – jeden z budynków Folwarku Sarny – oferuje 10 luksusowych pokoi z ponadczasowym designem, wykończone w 2020 r. przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wyposażenia i mebli.

Śniadanie i lunch można zjeść w przytulnych wnętrzach kawiarni w Domu Bramnym z 1590 r. Kawiarnia serwuje również desery oraz doskonały wybór win, jak i czeskie, niemieckie i polskie piwo. Od listopada 2021 r. działa też restauracja.

Nasze pokoje

Nr 1 (apartament) – Mikołaj Zieleński

Nr 2 – Grzegorz Gerwazy Gorczycki

Nr 3 – Marcin Mielczewski

Nr 4 – Wacław z Szamotuł

Nr 5 – Adam Jarzębski

Nr 6 – Franciszek Lilius

Nr 7 – Sebastian Klonowic

Nr 8 -Sebastian z Felsztyna

Nr 9 – Walentyn Gawara

Nr 10 – Mikołaj Gomółka

Majątek jest w renowacji od 2013 r. Dom Kompozytorów jest pierwszym oddanym budynkiem noclegowym, podczas gdy inne są na etapie zabezpieczania lub projektowania. Czynimy wszelkie starania, aby pobyt w Domu Kompozytorów był komfortowy i cichy. Pobyt w Domu Kompozytorów wspiera trwające remonty.

Zamek Sarny jest świetną lokalizacją na dzienne wypady do północno-wschodnich Czech jak w południowe rejony Dolnego Śląska. Góry Sowie i Stołowe są w zasięgu krótkiej jazdy samochodem. O 10 minut drogi oddalony jest wspaniały barokowy klasztor w Broumovie. Zamek Książ jest położony mniej niż godzinę drogi, tak samo jak uzdrowiska Polanica i Kudowa oraz narciarski ośrodek Zieleniec. Ziemia kłodzka przyciąga wieloma innymi zamkami i pałacami, jak i znanymi historycznymi kościołami.

 

Właścicielem i operatorem Zamku Sarny i Domu Kompozytorów jest Masena Sp. z o.o., ul. Narbutta 83/i9, 02-524 Warszawa, NIP 525270544