Od 1 sierpnia 2020 r. przyjmujemy rezerwacje na pobyty w naszym nowoukończonym hotelu w Folwarku Sarny.

Po kilku latach renowacji Dom Kompozytorów – jeden z budynków Folwarku Sarny – oferuje pierwsze 10 luksusowych pokoi z ponadczasowym designem, wykończone w 2020 r. przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wyposażenia i mebli.

Śniadanie i lunch można zjeść w przytulnych wnętrzach kawiarni w Domu Bramnym z 1590 r. Kawiarnia serwuje również desery oraz doskonały wybór win, jak i czeskie, niemieckie i polskie piwo.

Majątek jest w renowacji od 2013 r. Dom Kompozytorów jest pierwszym oddanym budynkiem hotelowym, podczas gdy inne są na etapie zabezpieczania lub projektowania. Czynimy wszelkie starania, aby pobyt w Domu Kompozytorów był komfortowy i cichy. Pobyt w Domu Kompozytorów wspiera trwające remonty.

Wyremontowane w ostatnich latach budynki zespołu zamkowego Sarny znane są ze swoich luksusowych wnętrz, jak i z doskonałych ciast i napojów.

Zamek Sarny jest świetną lokalizacją na dzienne wypady do północno-wschodnich Czech jak w południowe rejony Dolnego Śląska. Góry Sowie i Stołowe są w zasięgu krótkiej jazdy samochodem. O 10 minut drogi oddalony jest wspaniały barokowy klasztor w Broumovie. Zamek Książ jest położony mniej niż godzinę drogi, tak samo jak uzdrowiska Polanica i Kudowa oraz narciarski ośrodek Zieleniec. Ziemia kłodzka przyciąga wieloma innymi zamkami i pałacami, jak i znanymi historycznymi kościołami.